LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni

LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - PUBLICA ANUNT PE FORUM FARA LOGARE
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Google Adsense

In jos 
AutorMesaj
Google A
Vizitator




Google Adsense Empty
MesajSubiect: Google Adsense   Google Adsense EmptyDum Feb 08, 2009 8:53 pm

Multi dintre noi folosim aceasta metoda de advertising in scopul de a scoate ceva profit de pe urma site-urilor noastre. Google Adsense este un serviciu Google foarte bine pus la punct, mai ales dupa imprumutul algoritmului DoubleClick, in urma achizitiei lui DoubleClick de catre Google. In viitor se planuiesc multe alte facilitati suplimentare spre ex transformarea reclamelor in flash.

Ce de serviciul actual AdSense, si de ce va deveni el in viitor?
Sus In jos
greta
Vizitator




Google Adsense Empty
MesajSubiect: Re: Google Adsense   Google Adsense EmptyDum Feb 08, 2009 8:54 pm

Si eu folosesc Adsense la site-ul meu , sunt la inceput si de aceea nu prea imi aduce un venit foarte mare 5$ pe luna cam asa Sad . Ce e in dezavantaj ar fi ca cecul cu cei 100$ vine abia cand atingi cota de 100, iar acest lucru este mai greu de atins mai ales ca utilizatori ca mine
Sus In jos
sewr
Vizitator




Google Adsense Empty
MesajSubiect: Re: Google Adsense   Google Adsense EmptyDum Feb 08, 2009 8:54 pm

Parerea mea despre Google AdSense este ca in Romania e foarte bun ca o metoda de publicitate dar ca sursa de venit nu prea. Si inca una parerea mea este ca Google AdSense anu a fost conceput/facut pentru romania. la noi e bun 1level sau textads dar asta e numai parerea mea
Sus In jos
reta
Vizitator




Google Adsense Empty
MesajSubiect: Re: Google Adsense   Google Adsense EmptyDum Feb 08, 2009 8:54 pm

Este bun adsense, eu mai caut inca si altceva pe langa adsense din Romania dar inca nu prea am gasit eu cu adsense fac peste 10$ luna asa ca nu e o problema
Sus In jos
sazzwq
Vizitator




Google Adsense Empty
MesajSubiect: Re: Google Adsense   Google Adsense EmptyDum Feb 08, 2009 8:55 pm

sunt bune adsens-urile de la google...da nu prea se castiga bine ..daca ai un site de 2 lei cum zice @lovelife da.. cu un trafic bun, interesat de ceea ce ai pe site..iti poate aduce venituri chiar mari...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Google Adsense Empty
MesajSubiect: Re: Google Adsense   Google Adsense Empty

Sus In jos
 
Google Adsense
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni  :: Administrarea site-ului propriu :: Metode de reclama a site-ului tau in internet-
Mergi direct la: