LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni

LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - PUBLICA ANUNT PE FORUM FARA LOGARE
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Linkurile dupa youtube au vro importanta?

In jos 
AutorMesaj
hrtrth
Vizitator




Linkurile dupa youtube au vro importanta? Empty
MesajSubiect: Linkurile dupa youtube au vro importanta?   Linkurile dupa youtube au vro importanta? EmptyDum Feb 08, 2009 8:45 pm

Dupa cum a-ti observat si voi youtube permite plasarea de linkuri la descrierea videoclipurilor/filmuletelor. Influenteaza acestea prul pagini catre care este plasat linkul?
Sus In jos
ferefr
Vizitator




Linkurile dupa youtube au vro importanta? Empty
MesajSubiect: Re: Linkurile dupa youtube au vro importanta?   Linkurile dupa youtube au vro importanta? EmptyDum Feb 08, 2009 8:46 pm

linkurile dupa youtube nu influentiaza cu nimic pr paginii ... daca te uiti in sursa o sa vezi ca au atributul re="nofolow"
Sus In jos
liilop
Vizitator




Linkurile dupa youtube au vro importanta? Empty
MesajSubiect: Re: Linkurile dupa youtube au vro importanta?   Linkurile dupa youtube au vro importanta? EmptyDum Feb 08, 2009 8:46 pm

BOMBA!!! Am citit intrun articol pe internet..pe un blog mai exact dar nu mai stiu unde..chiar am sa pun sa caut...pentru un LINK pe motorul de cautare GOOGLE costa in jur de 700.000 USD EU AS DA..dar din banii ai cumpar toate strazile din orasul meu
Sus In jos
Continut sponsorizat





Linkurile dupa youtube au vro importanta? Empty
MesajSubiect: Re: Linkurile dupa youtube au vro importanta?   Linkurile dupa youtube au vro importanta? Empty

Sus In jos
 
Linkurile dupa youtube au vro importanta?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Siguranta si importanta datelor tale in Internet!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni  :: Administrarea site-ului propriu :: Metode de reclama a site-ului tau in internet-
Mergi direct la: