LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni

LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - PUBLICA ANUNT PE FORUM FARA LOGARE
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pot reclama undeva administratorii care folosesc scripturi ilegale?

In jos 
AutorMesaj
swat
Vizitator




Pot reclama undeva administratorii care folosesc scripturi ilegale? Empty
MesajSubiect: Pot reclama undeva administratorii care folosesc scripturi ilegale?   Pot reclama undeva administratorii care folosesc scripturi ilegale? EmptyDum Feb 08, 2009 7:57 pm

Pot reclama undeva administratorii care folosesc scripturi ilegale?
Am vazut multe forumuri care imi sunt concurente si folosesc vbulletin ilegal .. eu as vrea sa le dau jos cu o reclamatie.
Sus In jos
dwsqq
Vizitator




Pot reclama undeva administratorii care folosesc scripturi ilegale? Empty
MesajSubiect: Re: Pot reclama undeva administratorii care folosesc scripturi ilegale?   Pot reclama undeva administratorii care folosesc scripturi ilegale? EmptyDum Feb 08, 2009 7:59 pm

incearca pe siteul oficial al vbulletin (vbulletin.com)
Sus In jos
swat
Vizitator




Pot reclama undeva administratorii care folosesc scripturi ilegale? Empty
MesajSubiect: Re: Pot reclama undeva administratorii care folosesc scripturi ilegale?   Pot reclama undeva administratorii care folosesc scripturi ilegale? EmptyDum Feb 08, 2009 7:59 pm

mi-am dat seama ca pe site-u oficial ..
dar le trimit un mail?
Sau este o sectiune "reclamatii" pe care nu o gasesc eu?
Sus In jos
Pirateri
Vizitator




Pot reclama undeva administratorii care folosesc scripturi ilegale? Empty
MesajSubiect: Re: Pot reclama undeva administratorii care folosesc scripturi ilegale?   Pot reclama undeva administratorii care folosesc scripturi ilegale? EmptyDum Feb 08, 2009 8:01 pm

Nu stiu cat de mult poti rezolva problema asta. Pirateria nu prea se poate starpi. Dar totusi incearca ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pot reclama undeva administratorii care folosesc scripturi ilegale? Empty
MesajSubiect: Re: Pot reclama undeva administratorii care folosesc scripturi ilegale?   Pot reclama undeva administratorii care folosesc scripturi ilegale? Empty

Sus In jos
 
Pot reclama undeva administratorii care folosesc scripturi ilegale?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclama scenefz
» Cross Border Traffic - Reclama profitabila la dispozitia fiecarui adevertiser!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni  :: Administrarea site-ului propriu :: Intrebari si informatii legate de functionarea si administrarea unui site-
Mergi direct la: