LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni

LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - PUBLICA ANUNT PE FORUM FARA LOGARE
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce are forumu meu?

In jos 
AutorMesaj
nils
Vizitator




Ce are forumu meu? Empty
MesajSubiect: Ce are forumu meu?   Ce are forumu meu? EmptyDum Feb 08, 2009 7:53 pm

Ce are forumu meu?
Foarte multe problema de 1 zi .. a scris odata jos ca sunt problema la data de baza.
1)Cand dadeai log in, bagai user si parola corecta, iti arata ca te-ai logat cu succes dar nu erai logat.Trebuia sa dai refresh ca sa te loghezi.
2)La unii le merge bine, unii vad un forum complet alb cu continut.Nu situ ce sa mai fac.
3)Se incarca foarte foarte greu la unii forumul si la altii le merge usor.
Forumul meu este fifa-academy.com ..
Daca stiti sa ma ajutati va rog mult

Si daca va ajuta cu ceva forumu este hostat la cea mai proasta firma de hosting .. IPVHost
Sus In jos
 
Ce are forumu meu?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni  :: Administrarea site-ului propriu :: Intrebari si informatii legate de functionarea si administrarea unui site-
Mergi direct la: