LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni

LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - PUBLICA ANUNT PE FORUM FARA LOGARE
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 publicitate mai usor pe websiteul propriu

In jos 
AutorMesaj
casxx
Vizitator




publicitate mai usor pe websiteul propriu Empty
MesajSubiect: publicitate mai usor pe websiteul propriu   publicitate mai usor pe websiteul propriu EmptyDum Feb 08, 2009 7:46 pm

buna tuturor, sunt nou asa ca ar fi posibil sa mai gresesc din cand in canz si in cazul unei greseli va rog sa ma corectati .ce as dori eu sa stiu este ... cum imi pot oferi siteul spre publicitate, mai exact cum pot contacta mai usor firme care vor publicitate
Sus In jos
dazsa
Vizitator




publicitate mai usor pe websiteul propriu Empty
MesajSubiect: Re: publicitate mai usor pe websiteul propriu   publicitate mai usor pe websiteul propriu EmptyDum Feb 08, 2009 7:47 pm

Nu prea am inteles problema ta , vrei sa iti oferi site-ul spre publicitate? adica sa ai publicitate la tine pe site nu ?
ei bine , poti castiga bani din asta , inscriete pe -www.google.ro/adsense , urmezi pasii de acolo i-ar dupa ce esti acceptat , iti pui reclamele la tine pe site si esti platit prin fiecare click pe reclama, majoritatea site-urilor folosesc aceasta modalitate de publicitate, dar atentie , sa nu incerci sa fraieresti google pt ca nu ai sa poti , ( sa dai clikuri cu diferite ip`uri , sa chemi lume ca sa dea clikuri sa ai semne care sa indrume utilizatori prin a da click pe reclama ) ptr. te poate bana si iti dezactiveaza contu , si nu mai poti intra cu acel site si cu acel nume de utilizator niciodata , ptr. mai multe informatii , intreaba aici.
Google mai are o modalitate de ati face publicitate site-ului tau , te inregistrezi la goole , iti pui un banner si platesti la fiecare click dat pe reclama ta.
Sus In jos
fannel
Vizitator




publicitate mai usor pe websiteul propriu Empty
MesajSubiect: Re: publicitate mai usor pe websiteul propriu   publicitate mai usor pe websiteul propriu EmptyDum Feb 08, 2009 7:47 pm

neogen.ro adtrade.ro etarget.ro google.com/adsense cam atatea stiu si eu mai bune
Sus In jos
delete
Vizitator




publicitate mai usor pe websiteul propriu Empty
MesajSubiect: Re: publicitate mai usor pe websiteul propriu   publicitate mai usor pe websiteul propriu EmptyDum Feb 08, 2009 7:48 pm

naspa la adsense ca daca pui fisiere de download pe site nu iti aceepta contu
Sus In jos
Continut sponsorizat





publicitate mai usor pe websiteul propriu Empty
MesajSubiect: Re: publicitate mai usor pe websiteul propriu   publicitate mai usor pe websiteul propriu Empty

Sus In jos
 
publicitate mai usor pe websiteul propriu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care este metoda ta pentru promovarea site-ului propriu?
» Fa bani rapid usor si sigur!
» Fa bani rapid usor si sigur!
» Fa bani rapid usor si sigur!
» Fa bani rapid usor si sigur!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni  :: Administrarea site-ului propriu :: Intrebari si informatii legate de functionarea si administrarea unui site-
Mergi direct la: