LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni

LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - PUBLICA ANUNT PE FORUM FARA LOGARE
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Traficul în Bucureşti

In jos 
AutorMesaj
CORALIA
Vizitator




Traficul în Bucureşti Empty
MesajSubiect: Traficul în Bucureşti   Traficul în Bucureşti EmptyMier Feb 04, 2009 11:02 pm

Vorbesc de noile lucrări de reabilitare.

Care aţi trecut prin/pe lângă/aţi văzut ceva? Ele oricum sunt de lungă durată - dar aş vrea (şi nu cred că sunt singura) să ştiu la ce să mă aştept când merg în zona respectivă.
Sus In jos
[stryder
Vizitator




Traficul în Bucureşti Empty
MesajSubiect: Re: Traficul în Bucureşti   Traficul în Bucureşti EmptyMier Feb 04, 2009 11:25 pm

pe grant a fost lejer asta seara pe la ora 19...dar doar spre casa presei, inspre crangasi era coada de la mihalache, deci jale...era si un cap de creta care mai mult incurca traficul!
Sus In jos
baratul
Vizitator




Traficul în Bucureşti Empty
MesajSubiect: Re: Traficul în Bucureşti   Traficul în Bucureşti EmptyMier Feb 04, 2009 11:26 pm

ce lucrari mai baieti?! ca e haos si fara ele, nu se poate circula normal decat in weekend eventual, cand e lumea plecata, in timpul saptamanii o arzi bara la bara chiar si pe stradute ...cel putin asta simt de vreo doua luni incoace ...
Sus In jos
glumetu'
Vizitator




Traficul în Bucureşti Empty
MesajSubiect: Re: Traficul în Bucureşti   Traficul în Bucureşti EmptyMier Feb 04, 2009 11:28 pm

cred ca mai corect era: lumea care nu are masina doarme noaptea in general.

mai in gluma mai in serios, in dtp/advertising noaptea e mult mai buna decat ziua. la primul meu job in domeniu (acum 10 ani) am reusit sa-l conving pe sef ca daca vin impreuna cu tot grupul de creatie la ora 6 la servici suntem mult mai creativi ca la 8 dimineata. era mai racoare si liniste, cei de la comercial ma invidiau ca nu transpiram toata ziua. problema era pe la 2 cand ieseam, nu prea aveai unde sa mananci.

nu prea ai nici acum insa asta e bucurestiul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Traficul în Bucureşti Empty
MesajSubiect: Re: Traficul în Bucureşti   Traficul în Bucureşti Empty

Sus In jos
 
Traficul în Bucureşti
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Patru modalitati pentru a maximaliya traficul siteului tau (ebook gratis)
» Caut tanar atragator
» ANAL NORMAL ORAL STIU SA RASFAT UN BARBAT
» BUCURESTI, Tineretului, 3 camere
» Autostrada Bucuresti - Pitesti km 23

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni  :: Diverse :: DISCUTII CU CARACTER GENERAL-
Mergi direct la: