LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni

LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - PUBLICA ANUNT PE FORUM FARA LOGARE
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Borcea, enervat de stenograme: "E mizerie! Ce, a fost aranjament la Dinamo - Steaua?" Ce crezi?

In jos 
AutorMesaj
Ciocan99

Ciocan99


Mesaje : 37
Data de înscriere : 03/01/2009

Borcea, enervat de stenograme: "E mizerie! Ce, a fost aranjament la Dinamo - Steaua?" Ce crezi? Empty
MesajSubiect: Borcea, enervat de stenograme: "E mizerie! Ce, a fost aranjament la Dinamo - Steaua?" Ce crezi?   Borcea, enervat de stenograme: "E mizerie! Ce, a fost aranjament la Dinamo - Steaua?" Ce crezi? EmptyDum Feb 01, 2009 7:51 pm

Borcea, enervat de stenograme: "E mizerie! Ce, a fost aranjament la Dinamo - Steaua?" Ce crezi?

http://www.sport.ro/liga-1/borcea-enervat-de-stenograme-e-mizerie-ce-a-fost-aranjament-la-dinamo-steaua.html?autoplay=true
Sus In jos
rigla
Vizitator




Borcea, enervat de stenograme: "E mizerie! Ce, a fost aranjament la Dinamo - Steaua?" Ce crezi? Empty
MesajSubiect: Re: Borcea, enervat de stenograme: "E mizerie! Ce, a fost aranjament la Dinamo - Steaua?" Ce crezi?   Borcea, enervat de stenograme: "E mizerie! Ce, a fost aranjament la Dinamo - Steaua?" Ce crezi? EmptyMar Feb 03, 2009 10:05 pm

Borcea sa treaca la carat buteli, sa mai lase impresiile astea.
Sus In jos
 
Borcea, enervat de stenograme: "E mizerie! Ce, a fost aranjament la Dinamo - Steaua?" Ce crezi?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» "Nu cred ca faceau antrenorii la Steaua tot ce le cerea Gigi" Ce crezi?
» Porumboiu: "Eşti prea mic! Tu doar plimbi mapa la Steaua!"
» Mihăiţă Neşu: "Lăcătuş primeşte sugestii de la mii de suporteri, nu doar de la Gigi Becali"
» Becali: "Jucăm cu Lovin, nu cu Pleşan! Mi-e frică de el"
» "Dna Columbeanu a petrecut o noapte in patul meu"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni  :: Diverse :: SPORT-
Mergi direct la: