LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni

LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - PUBLICA ANUNT PE FORUM FARA LOGARE
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 BANCURI - BANCURI - BANCURI

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
tudorel

tudorel


Mesaje : 25
Data de înscriere : 03/01/2009

BANCURI - BANCURI - BANCURI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: BANCURI - BANCURI - BANCURI   BANCURI - BANCURI - BANCURI - Pagina 2 EmptyDum Ian 25, 2009 11:34 pm

Doi lupi se duc sa fure oi. Ciocanitoarea ii aude si-i paraste ciobanului, care se pune la panda.
Seara, ajung lupii la stana si vor sa intre pe o gaura din gard. Intra primul lup pe gaura si ciobanul ii da o bata peste bot. Pune mana la bot si se intoarce catre celalalt spunindu-i:
- Intra tu primul, ca pe mine ma bufneste rasul!!...
Sus In jos
tudorel

tudorel


Mesaje : 25
Data de înscriere : 03/01/2009

BANCURI - BANCURI - BANCURI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: BANCURI - BANCURI - BANCURI   BANCURI - BANCURI - BANCURI - Pagina 2 EmptyDum Ian 25, 2009 11:35 pm

O tipa din Europa de Vest vine în Romania pentru ca auzise de virilitatea ciobanilor români. Se duce la o stâna si îl roaga pe cioban sa i-o traga o data ca sa se convinga si ea daca ce auzise era adevarat sau nu. Ciobanul îi spune:
- Dar tu ai vazut vreodata Ceahlalul la apus.
- Nu.
- Apai du-te si vezi ca minunatie mai mare greu gasesti.
Dupa o luna se întoarce gagica:
-A m vazut Ceahlaul, e într-adevar frumos, dar eu am venit aici pentru altceva.
- Dar Muntii Apuseni i-ai vazut?
- Nu i-am vazut.
- Mergi si vezi ca e o priveliste minunata.
Dupa ce o plimba ciobanul prin toata România, gagica nervoasa îi spune:
- Bai ciobane, am vazut tot ce mi-ai zis si sincera sa fiu m-am plictisit de atâtea peisaje.
- Apai bine, ca de-acum 3 luni nu o sa vezi decât tavanul.
Sus In jos
alinuta
Vizitator




BANCURI - BANCURI - BANCURI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: BANCURI - BANCURI - BANCURI   BANCURI - BANCURI - BANCURI - Pagina 2 EmptyMar Feb 03, 2009 4:29 pm

Intra Alinuta goala pusca intr-un bar si comanda un whiskey. Vine barmanul,o priveste de jos pana sus. Alinuta il vede si il intreaba:
-Nu ai mai vazut niciodata o femeie goala?
La care barmanul:
-Nu e asta ,ma intreb de unde o sa scoti banii pentru bautura
Sus In jos
Continut sponsorizat





BANCURI - BANCURI - BANCURI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: BANCURI - BANCURI - BANCURI   BANCURI - BANCURI - BANCURI - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
BANCURI - BANCURI - BANCURI
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LIBERTATEA - FORUM CU ANUNTURI - imobiliare, matrimoniale, auto, hoteluri, pensiuni  :: Anunturi :: MATRIMONIALE-
Mergi direct la: